O inwestycji

 

Firma Temelia posiada na sprzedaż nowe mieszkania na Osiedlu Mazurskim w Zielonej Górze. MAZURSKI PARK to inwestycja w Zielonej Górze, która rozpoczęła się w 2012 roku i składa się z dwóch budynków mieszkalnych o nowoczesnej architekturze. Budowane od podstaw w zaawansowanych technologiach i z naturalnych materiałów, budynki oferują wyjątkowy standard oraz wysoki komfort. Obiekty charakteryzują się przemyślanymi założeniami architektonicznymi oraz starannym zagospodarowaniem przestrzennym.

Każdy z budynków to cztery kondygnacje nowoczesnych mieszkań w Zielonej Górze przy ulicy Suwalskiej. Na trzech piętrach i parterze umieściliśmy mieszkania zróżnicowane powierzchniowo, które składają się z jednego, dwóch, trzech lub czterech pokojów. Powierzchnie mieszkań w budynkach MAZURSKIEGO PARKU wynoszą od 34 do 120 metrów kwadratowych.

MAZURSKI PARK posiada 80 funkcjonalnych mieszkań wyposażonych w balkony lub tarasy. Udostępniamy swoim klientom możliwość przestawiania ścian wewnątrz mieszkania wedle własych potrzeb. Ponadto, klienci posiadają możliwość łączenia mieszkań w większe apartamenty.

Cechy charakterystyczne budynków:

  • nowoczesny design
  • cichobieżne windy
  • jasne, przestronne klatki schodowe
  • podziemne parkingi
  • komórki lokatorskie
  • stolarka okienna z najwyższej jakości PCV
  • rolety zewnętrzne na parterze
  • kompleksowe zagospodarowanie przestrzeni dla dzieci

Dodatkowo, nasi klienci mogą wybrać opcję wykończenia mieszkania „pod klucz” przez naszą firmę, a nawet możliwość aranżacji wnętrz, oczywiście przy pełnej współpracy z klientem.

Wszystkie nasze nowe mieszkania przy ulicy Suwalskiej w Zielonej Górze są słoneczne i przestronne. Jasne podziały i inteligentny rozkład powierzchni zapewniają  funkcjonalność  i pozostawiają szerokie pole do indywidualnej aranżacji.

Budynki posiadają miejsca parkingowe oraz komórki do składowania w podziemiu, które jest połączone ze wszystkimi kondygnacjami cichymi windami najnowszej generacji.

Przy inwestycji MAZURSKI PARK skupiliśmy się na tym, aby zapewnić atrakcyjne ceny nowoczesnych mieszkań od dewelopera oraz stworzyć wyjątkowe nowe mieszkania w Zielonej Górze na nowopowstającym Osiedlu Mazurskim.